Video vždy nahrávám. Nikdy nesdílím!

Delší není lepší aneb internet není Hollywood
24.8.2017
News feed facebook
Je to konec organického dosahu na Facebooku?
25.10.2017

V rámci Tipů & Triků pro zefektivnění a zjednodušení Vaší práce, se podíváme na dnešní radu pro šíření vlastního videa na sociálních sítích.

Zmíníme častý nešvar, který se opakuje u mnoha z Vás. Velká pochvala za to, že videa natáčíte, případně alespoň sdílíte na svých Facebookových stránkách, ale nikdy jej nesdílejte přímo z YouTube nebo odjinud. Facebook to nemá rád. Nemá rád, když nutíte uživatele odejít z Facebooku. Dokonce ani zákazník to nemá rád. Navíc se nikdy neobjevíte ve “video timeline”, protože Facebook nemá jak vaše video zařadit. Nahrání videa je intuitivní, jednoduché a trvá pár vteřin. Naše data mluví o tom, že velká většina přehrání našich ale i vašich videí jsou automaticky, nikoliv po cíleném kliknutí uživatele. O všechny tyto zákazníky se připravíte.

Další výhodou je možnost vytvořit si z Facebook videa publikum pro následné cílení reklam. Při využití správného obsahu pro první kampaně a následně správně nastavené prodejní nabídce, můžete z videa na Facebooku těžit zázraky.

P.S.: Nemáte už video z YouTube, které chcete nahrát? Běžte na https://goo.gl/pQtZFM a stáhněte si video pomocí odkazu. A nezapomeňte jako formát vybrat MP4, jinak budete z videa mít třeba písničku. 🙂

Jakub Vrzala

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *