Znáte to, občas se toho na Vás valí tolik, že nevíte, kde Vám hlava stojí. To je přesně ten okamžik, kdy je potřeba se zastavit a udělat si ve věcech pořádek. Obrovsky se Vám uleví a začnete zase plnit termíny, čímž si nezkazíte jméno u svých klientů a udržíte svůj byznys pod kontrolou. Dnes Vám ukážeme několik kroků, jak na to:

  Úkoly si následně rozdělte (stačí třeba barevně odlišit) na ty, které můžete udělat nyní bez schůzek a na ty, které musí počkat a musíte je vyřešit osobně (tam spadají i ty, které nyní třeba řešit ani není možné).

  Vezměte první skupinu, co se dá nyní vyřešit online a dané úkoly si očíslujte dle priority.

  U každého úkolu následně odhadněte, kolik času Vám bude trvat a dle toho si jej rozmístěte do diáře do následujících dní. Čím dřív seznam vyčistíte, tím dříve budete ready na rozjezd dalších nových věcí.

 Co patřilo do 2. skupiny, tedy se nyní nedá řešit, někam založte a 1x týdně si projděte, zda se nezměnila situace a některý úkol se nestal řešitelným nebo se mezitím vyřešil. Tyto úkoly by měly být jako priorita číslo jedna, jakmile opadnou aktuální opatření a bude možné byznys dělat naplno.

  Co můžeš udělat dnes, nenechávej na zítra. Čistý stůl = čistá hlava a méně stresu.

 

Petra Dusovápetra@realitni-marketing.cz