Home Staging

Co je vlastně homestaging?

HOME STAGING je o iluzi, magii a atmosféře. Je to víc než běžné uklizení a dekorování bytu nebo domu. Je to o umění vytvořit náladu interiéru, která osloví co největší počet zájemců o koupi nebo pronájem nemovitosti. Každý toužíme po pěkném domově, kde se budeme s rodinou po náročném dni cítit skvěle, kde uklidníme své smysly a najdeme harmonii a klid. Upřímně, mnoho z nás nemá dar představivosti na první dobrou a většinou je třeba trénované oko designéra.

Zařízení místností nábytkem a dekoracemi, tedy Home Staging, pomáhá hmotně si představit, jak by mohl byt nebo dům být zabydlen. Staging vašeho bytu vytvoří dojem jasnějšího, většího interiéru s útulnou a přívětivou atmosférou. V přemíře nabídek bude vaše nemovitost vynikat na trhu realit a bude apelovat na vizuální stránku každého možného zájemce o koupi nebo pronájem.

Proč využít homestaging?

 
 

Příklad realizace

Náš byt se zpočátku řadil do skupiny problematického prodeje nemovitosti s nájemníky v nájmu. Je to vždy poměrně větší či menší výzva udržet byt, když je stále obýván výcečetnou rodinou, v naprosto dokonalém stavu pro prohlídky potenciálními zájemci. Navíc je více než žádoucí, aby nemovitosti obecně prošly technickou údržbou před prodejem, korekcí zdí, výmalbou, opravou dlaždiček, opravením nesvítících světel, přespárováním atd. Všechny tyto činnosti předpokládají volnost pohybu k nutným opravám, což není zcela možné, pokud v nemovitosti stále někdo bydlí. V našem případě se zadařilo a po všech uvedených činnostech přišel na řadu náš finální Home Staging. Práce na takto krásném bytě na Slunečném vršku, nedaleko Hostivařské přehrady, byla čistá radost.

Náš tým

 
 

Mirka Došlá

SELLA FURNITURE
majitelka společnosti

tel: +420 777 089 923
mirka@sellafurniture..com
Facebook: HOME STAGING & FURNITURE RENTAL

 
 

Pavlína Glacnerová

Ukázkový domov Home Staging & Home Tuning
majitelka společnosti

tel: +420 773 553 334
pavlina@ukazkovydomov.cz
www.ukazkovydomov.cz
Facebook: Ukázkový domov Home Staging & Home Tuning

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se prostřednictvím formuláře.